Dárkové poukazy

Nelamte si hlavu s dárky a ušetřete čas! S dárkovým poukazem máte jistotu, že se vždy trefíte do vkusu obdarovaného.

Zakupte v našem eshopu nebo na prodejně dárkový poukaz. U nás si navíc můžete vybrat z několika druhů originálních dárkových poukazů:

Dárkové poukazy libovolné hodnoty

V nabídce máme standardní dárkové poukazy hodnot 500, 1000, 2000, 3000 a 5000 Kč. Můžete také využít tzv. volitelný dárkový poukaz – kde si hodnotu poukazu určíte sami.

S volitelnými dárkovými poukazy můžete vytvořit originální číselné hodnoty a tak ještě vylepšit skvělý dárek – např. darujte poukaz v hodnotě roku narození obdarovaného. Nebo můžete zvolit nějakou vtipnou hodnotu 1234, 777, 666, 999, 2014.

Dárkový poukaz libovolná hodnota Příbram

Dárkový poukaz volitelné hodnoty

Dárkové poukazy ke speciálním příležitostem

Speciální dárkové poukazy jsou určeny pro významné události a jejich nabídku budeme nadále rozšiřovat. Momentálně u nás můžete nakoupit vánoční dárkový poukaz. V budoucnu plánujeme přidat do nabídky poukazy pro ženy, muže, zamilované (valentýnské), svatební, velikonoční, k narozeninám…

Dárkový poukaz k vánocům volitelné hodnoty

Dárkový poukaz k vánocům

Další varianta vánočního poukazu

Můžete vybírat až z 9 vánočních motivů

Dárkový poukaz s vlastním fotem a textem

Poslední verzí dárkových poukazů, které nově nabízíme jsou poukazy, kde si můžete zvolit krátký text a pozadí poukazu. Takto originálně zpracovaný poukaz na míru  Vám nabízíme jako jediní v celé Příbrami. Cena takovéhoto poukazu je volitelná ale musí být minimálně 1500 Kč.

Dárkový poukaz s fotem a textem které nam zašlete

Ilustrativní obrázek dárkového poukazu s upravitelným fotem a textem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *