Nová pracovní pozice: Manager specialista eshopu KuchynskePotreby.cz

Do eshopu KuchynskePotreby.cz hledáme nového vedoucího na pozici E-Commerce Manager.

Náplň práce:
– zodpovědnost za chod eshopu a jeho rozvoj
– marketing a propagace eshopu
– řešení provozních situací (reklamace, změny…)

Profil ideálního kandidáta:
– zkušenost s vedením eshopu
– zkušenost s fakturačním a skladovým programem (např. Cezar)
– znalost html, css, seo
– znalost PPC (Adwords, Sklik)
– zkušenost s porovnávači zboží (Heureka, Zboží)
– praxe s emailingovým systémem (např. Mailchimp)
– znalost ostatních online nástrojů a služeb (Google Analytics, Google Search Console, WordPress, Facebook Business Manager)
– velice dobrá znalost nějakého editoru obrázku (např. Photoshop)
– pokročilá znalost tabulkového editoru
– schopnost řídit malý kolektiv, rozhodovat a dotahovat věci do konce
– obchodní talent
– reprezentativní vystupování v komunikaci na dálku
– pečlivost, pracovitost, zodpovědnost

Odměníme:
– nástupní plat 20 000 – 30 000 Kč/měsíc hrubého
– stravenky, příspěvek na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby)
– sleva na prodávané produkty

Nástup ihned na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce.

Životopisy zasílejte na blazek@kuchynskepotreby.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *